Kurumsal

Hakkımızda


    TURANLAR İNŞAAT 2001 yılında Ali Turan tarafından kurulmuştur. TURANLAR İNŞAAT 2001 yılından beri 20 yılı aşkın tecrübesiyle İstanbul Anadolu yakasında çağdaş inşaat yönetmeliklerine uygun, Mimari prensiplere ve çevreye duyarlı, kaliteye önem veren anlayışıyla müşterilerinin hizmetindedir. TURANLAR İNŞAAT, fonksiyonelliği, estetiği ve prestiji harmanlayan, iç tasarım anlayışını konutlarına yansıtmayı ve müşteri memnuniyetini daima hedef almıştır.

   Başarılarını sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak öncelikli hedefi olan  TURANLAR İNŞAAT zaman içerisinde bu yolda gerekli olan değişime hızla ayak uydurmuş ve başarılarını daim kılmıştır. Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve hizmet politikasından, dürüst kimliğinden ve ilkelerinden taviz vermeyecek, müşteri memnuniyetini her zaman esas alacaktır.

    Bugün inşaat sektöründe haklı bir güvene sahip TURANLAR İNŞAAT  gerek mimari tasarımda gerekse üretimde uluslar arası standartları yakalamış, diğer yandan da Türk insanının yaşam ve örf adetlerine yönelik çalışmayı başarmış, insanların yaşamdan zevk alacakları alanları tercih etmiştir. TURANLAR İNŞAAT’ ın amacı bugün olduğu gibi gelecekte de örnek yaşama alanları oluşturmak ve bu konuda ülkemizde lider olmaktır. Bize gösterdiğiniz ilgiden dolayı sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.


Yönetim Kurulu Başkanı 
ALİ TURAN